TechIS Helpdesk

TechIS Helpdesk

Co je TechIS Helpdesk?

TechIS Helpdesk je rozšíření produktu TechIS umožňující zadávat požadavky na údržbu nejen licencovaným uživatelům systému. TechIS Helpdesk poskytuje uživatelům možnost snadno sledovat prostřednictvím webové aplikace TechIS řešení zadaných požadavků na údržbu. Požadavky na údržbu se v systému TechIS nazývají Tikety.

TechIS Helpdesk umožňuje lepší, rychlejší a pružnější komunikaci mezi řešiteli požadavků (technici údržby) a zadavateli (ostatní uživatelé systému, zaměstnanci, zákazníci, apod.), kteří tyto požadavky zapisují. TechIS Helpdesk v mnoha společnostech nahrazuje službu telefonního hlášení požadavků na údržbu, které klade větší nároky na poskytovatele této služby – držení pohotovosti, zapisování požadavků, předávání řešení kompetentním osobám apod.

V-1-1: TechIS – Helpdesk

Komu je TechIS Helpdesk určen?

TechIS Helpdesk nahrazuje službu telefonického přijímání požadavků na údržbu

1) Jste společnost, která používá TechIS jako CMMS/EAM systém pro řízení a správu procesu podnikové údržby, nemáte zakoupenou licenci TechIS KORPORACE (neomezený počet licencí) a chcete umožnit všem zaměstnancům zadávat požadavky na údržbu (hlášení problémů, poruch, požadavků na opravy, apod.), je  pro vás TechIS Helpdesk ideálním řešením.

2) Jste společnost, která poskytuje servisní a údržbářské činnosti ostatním subjektům a chcete mít přehled o požadavcích svých zákazníků, pak je pro vás TechIS s rozšířením Helpdesk tou správnou volbou. TechIS dokáže evidovat technologie Vašich klientů a rozšířením Helpdesk povýšíte své služby na vyšší úroveň. 

Minimální náklady na uživatele TechIS Helpdesk

TechIS Helpdesk - minimalizace nákladů
TechIS Helpdesk – minimalizace nákladů

Na rozšíření aplikace TechIS Helpdesk není uplatňováno licencování na uživatele, ale jednorázově na celou instanci TechIS Helpdesk (informaci o aktuální ceně naleznete v ceníku nebo na vyžádání).

Díky tomu můžete poskytnout přihlášení k systému TechIS libovolnému uživateli, který má přístup k webové nebo mobilní aplikaci TechIS. Tito uživatelé budou mít přístup jen k informacím, které jim zpřístupníte. 

Plánování údržby a historie

Akceptací zadaných požadavků na údržbu (Tiketů) automaticky vytvoříte Pracovní příkazy údržby, které snadno začleníte do plánu údržby. Na základě historických dat řešených požadavků na údržbu můžete upravit plán preventivní údržby dané technologie, nebo můžete rozhodnout o její výměně.

Notifikační systém

Propracovaný notifikační systém TechIS mohou využívat rovněž uživatelé TechIS Helpdesk. Například prostřednictvím emailu mohou získat informaci o změnách stavu a výsledcích jimi zadaných požadavků (akceptace, zahájení, řešení, ukončení, uzavření, apod.). Samozřejmostí je online pohled na stav daného požadavku na údržbu ve webové nebo mobilní aplikaci TechIS. 

Nastavení zobrazení informací

TechIS Helpdesk - zobrazení požadavků na údržbu
TechIS Helpdesk – zobrazení požadavků na údržbu

V rámci konfigurace lze nastavit, jaká data uživatelé TechIS Helpdesk uvidí. Uživatelům lze zpřístupnit například pouze ty požadavky, které sami nahlásili. Nezobrazují se jim tak přebytečné informace, které nepotřebují nebo se jich netýkají.

Automatizace a efektivita

TechIS Helpdesk - Workflow
TechIS Helpdesk – Workflow

Většinu uživatelských akcí je možno nechat provádět systémem TechIS automaticky a zvýšit tak efektivitu Vašich techniků údržby. Naopak Vaši zákazníci budou mít pocit skvělého zákaznického servisu.

Hlášení požadavků na údržbu

Hlášení požadavků - TechIS Helpdesk
Hlášení požadavků – TechIS Helpdesk

Uživatelé TechIS Helpdesk mohou svým požadavkům nastavovat priority a kategorie. Na základě kategorie jsou úkoly přiřazeny konkrétnímu technikovi údržby nebo celé skupině techniků. Priorita zase usnadňuje údržbářům rozlišit, které úkoly mají přednost a musí být provedeny co nejdříve.

Kategorizace uživatelů TechIS Helpdesk

TechIS Helpdesk - skupiny uživatelů
TechIS Helpdesk – skupiny uživatelů

V rámci systému TechIS lze vytvořit uživatele mající přístup pouze do TechIS Helpdesk. Jednotlivým uživatelům lze nastavit, které záznamy budou mít dostupné. Ve výchozí konfiguraci uvidí uživatelé TechIS Helpdesk pouze záznamy požadavků na údržbu (Tikety), které sami vytvořili. 

Reporty a analýzy

TechIS – konfigurovatelní reporty a analýzy

Díky informacím poskytnutým uživateli TechIS Helpdesk získáte přesnější podklady pro reporty, analýzy nebo výpočty metrik spolehlivosti a dostupnosti majetku. Díky tomu budete mít rovněž lepší přehled o podnikové údržbě a nákladech na ní.

Zákaznické úpravy

Díky integrovanému skriptovacímu jazyku umožňuje TechIS také vytvoření zákaznických úprav bez nutnosti zasahovat do kódu aplikace. Tato vlastnost se nejčastěji využívá při tvorbě speciálních stránek ve webové aplikaci TechIS, automatickém vyplňování formulářů výchozími nebo často používanými hodnotami nebo hlídáním pracovních či technologických postupů (worflow).

Petra Kozielová, ELVAC SOLUTIONS s.r.o.

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Rádi Vám ukážeme jak řídit údržbu lépe!

ELVAC a.s.
ALINVEST
KENDRION
Therma FM
Contipro
Chropynska
Valeo
Seca
Slavia
CIE Metal CZ

Objednejte si nezávazně předvedení produktu TechIS a získejte možnost vyzkoušet si produkt až na 3 měsíce

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Dokument zdarma a odběr informací o produktu TechIS

Zadejte Váš platný e-mail a my Vám na něj obratem zašleme odkaz ke stažení dokumentu.

Odběr informací lze v emailu kdykoliv odvolat 😉.

Objednejte si nezávazně předvedení produktu TechIS a získejte přístup k mobilní aplikaci

Vybraná zobrazení aplikace TechIS