Často kladené dotazy - TechIS – software pro plánování a řízení podnikové údržby a servisu a správu podnikového majetku

Často kladené dotazy

Po spuštění instalátoru je zobrazeno varování SmartScreen o možných problémech s produktem. Co mám dělat?

Microsoft SmartScreen je filtr proti phishingu a malwaru implementovaný v několika produktech od společnosti Microsoft. Může se stát, že budete po stažení a spuštění instalátoru TechIS upozornění na nebezpečí plynoucí z používání aplikací (jakýchkoliv aplikací nejen TechIS) získaných z webu. Produkty ELVAC SOLUTIONS jsou bezpečné a proto můžete pokračovat v instalaci. http://www.chip.cz/trendy/nastaveni-bezpecnostniho-filtru-smartscreen/

Po spuštění instalátoru je zobrazeno varování antivirového programu

Při instalaci a používání TechIS se může stát, že Vám vaše antivirová ochrana bude hlásit infikované soubory. Jedná se o falešnou detekci a proto si prosím přidejte adresář s TechIS do výjimek.

V logu aplikace nebo služby TaskServer se objevuje chyba ‘System.Data.SqlClient.SqlException (0×80131904): Cannot open database “TechIS” requested by the login. The login failed. Login failed for user ‘NT AUTHORITY\SYSTEM’.

V případě, že používáte Microsoft SQL Server 2012 a novější nebo máte z bezpečnostních důvodů odstraněn účet “NT AUTHORITY\System” z role sysadmin SQL serveru musíte při instalaci vždy zvolit možnost SQL Server Authentication a nebo povolit účet NT AUTHORITY\System nad databází.

 

Zajímá Vás, jak TechIS funguje?

Sjednejte si prezentaci systému TechIS ve vaší firmě osobně nebo prostřednictvím online komunikace.

Rádi Vám ukážeme jak řídit údržbu lépe!

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference